Informacje
- 13 lipca 2025
- wyświetleń: 6142
[FOTO] Nie zauważył ronda? Kierowca porzucił samochód i uciekł pieszo
W nocy z soboty na niedzielę, około godziny 2.00 do WCPR w Katowicach wpłynęło zgłoszenie, że na środku ronda im. majora Jana Wawrzyczka stoi porzucony samochód. Dla osób niezaznajomionych z nazewnictwem bielskich rond, to skrzyżowanie ulic Stojałowskiego i Broniewskiego. Na miejsce skierowana strażaków i dwa patrole policji.
Gdy na miejsce dotarli policjanci i strażacy, przy otwartym na oścież samochodzie nie było kierowcy ani pasażerów. W wyniku kolizji doszło do uszkodzenia podzespołów samochodu, co skutkowało wyciekiem płynów eksploatacyjnych na ozdobne kamienie usytuowane po środku wysepki. Trwają dalsze czynności w sprawie, które przybliżają mundurowych do ustalenia tego, kto prowadził Peugeota i dlaczego uciekł z miejsca kolizji.
Wypadki i kolizje
Gorący temat[FOTO] Nieletnia za kierownicą i pięciu pasażerów. To nie mogło się skończyć dobrze
Gorący tematOlimpijczyk wylądował pod kołami ciężarówki w Bielsku-Białej. Sebastian Bryja ujawnił szczegóły zdarzenia
Gorący temat[WIDEO] Senior miał dużo szczęścia. Oj naprawdę dużo szczęścia...
[FOTO] Zderzenie trzech aut na DK-1. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami
Gorący temat[WIDEO] Poszukiwany sprawca kolizji na S-1. Policja mimo nagrania nie dała rady ustalić kto to jest
[FOTO] Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na obwodnicy. Kierowca w szpitalu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










