Informacje

  • 26 maja 2026
  • wyświetleń: 1392

MZD przeprasza za opóźnienia w koszeniu traw. Odpowiedzialni za obsuwę mogą mieć problem

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej poinformował o trwających działaniach związanych z interwencyjnym koszeniem traw wzdłuż miejskich ulic. Jak podkreślono w komunikacie, priorytetem są obecnie rejony skrzyżowań oraz przejść dla pieszych, gdzie wysoka roślinność może ograniczać widoczność i wpływać na bezpieczeństwo uczestników ruchu.

trawy
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne


Władze MZD przeprosiły mieszkańców za niedogodności związane z tempem prowadzonych prac. Jednocześnie zapewniono, że służby dokładają wszelkich starań, aby sukcesywnie poprawiać stan zieleni przy najważniejszych ciągach komunikacyjnych miasta. Zapowiedziano również wyciągnięcie konsekwencji wobec osób odpowiedzialnych za realizację zadania.

W ramach uruchomionego koszenia interwencyjnego prace obejmą najbardziej newralgiczne miejsca w rejonie skrzyżowań i przejść dla pieszych między innymi przy ulicach Partyzantów, Bystrzańskiej, al. gen. Władysława Andersa, Krakowskiej, Warszawskiej, Międzyrzeckiej, Lwowskiej, Katowickiej, Karpackiej, al. Armii Krajowej, Stawowej oraz Szarotki.

Jak poinformował MZD, po zakończeniu prac przy ulicach Partyzantów i Bystrzańskiej ekipy rozpoczęły koszenie w ciągu al. gen. Władysława Andersa.

Zac / bielskiedrogi.pl

źródło: MZD Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.