Informacje

  • 26 maja 2026
  • wyświetleń: 1136

[FOTO] Zderzenie autobusu MZK z samochodem osobowym. Dwie osoby trafiły do szpitala

We wtorek, około godziny 16.00 na ulicy Św. Andrzeja Boboli w Bielsku-Białej doszło do zderzenia autobusu komunikacji miejskiej MZK z samochodem osobowym. Na miejscu pracują zastępy straży pożarnej oraz policja.

Zderzenie autobusu MZK z samochodem osobowym. Dwie osoby trafiły do szpitala · fot. nadesłane przez czytelnika
Zderzenie autobusu MZK z samochodem osobowym. Dwie osoby trafiły do szpitala
  • Zderzenie autobusu MZK z samochodem osobowym. Dwie osoby trafiły do szpitala
  • Zderzenie autobusu MZK z samochodem osobowym. Dwie osoby trafiły do szpitala
  • Zderzenie autobusu MZK z samochodem osobowym. Dwie osoby trafiły do szpitala


Według wstępnych ustaleń służb, do zdarzenia mogło doprowadzić nieprawidłowe zachowanie kierowcy samochodu osobowego, jednak okoliczności wypadku będą jeszcze szczegółowo wyjaśniane. Na tym etapie nie przesądzono jednoznacznie przyczyn ani winy.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby: pasażer autobusu oraz kierowca samochodu osobowego. Oboje zostali przetransportowani do szpitala. Ich stan nie został jeszcze oficjalnie podany.

Ulica Św. Andrzeja Boboli pozostaje całkowicie zablokowana. Policja apeluje o omijanie tego rejonu. Utrudnienia mogą potrwać do czasu zakończenia działań ratunkowych oraz usunięcia skutków kolizji.

Służby prowadzą czynności wyjaśniające dokładny przebieg zdarzenia.

Zac / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.