Informacje
- 31 maja 2026
- wyświetleń: 9767
Pszczyna: wypadek nastolatka na hulajnodze. Dziecko było pijane!
W piątek 29 maja około godz. 20:00 w Pszczynie na ulicy Łowieckiej doszło do wypadku 15-letniego chłopaka, który poruszał się na hulajnodze. Są nowe informacje policji.

Aktualizacja: oficer prasowa pszczyńskiej policji, Jadwiga Śmietana, informuje, że nastolatek w chwili zdarzenia był nietrzeźwy - miał 1,7 promila alkoholu w organizmie.
Jak przekazała nam rzeczniczka Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, Justyna Sochacka, 15-latek przewrócił się, jadąc na hulajnodze. Niestety nie miał na głowie kasku. Z urazem głowy został zabrany przez załogę LPR do szpitala w Katowicach.


Wypadki i kolizje
Gorący temat[FOTO] Nieletnia za kierownicą i pięciu pasażerów. To nie mogło się skończyć dobrze
Gorący tematOlimpijczyk wylądował pod kołami ciężarówki w Bielsku-Białej. Sebastian Bryja ujawnił szczegóły zdarzenia
Gorący temat[WIDEO] Senior miał dużo szczęścia. Oj naprawdę dużo szczęścia...
[FOTO] Zderzenie trzech aut na DK-1. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami
Gorący temat[WIDEO] Poszukiwany sprawca kolizji na S-1. Policja mimo nagrania nie dała rady ustalić kto to jest
[FOTO] Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na obwodnicy. Kierowca w szpitalu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









